گروه صنعتی پاک سیمین کویر

گروه صنعتی پاک سیمین کویر با برند دوسی، دارای بیش از ۱۵سال سابقه در زمینه تولید انواع محصولات شوینده و بهداشت خانگی است.
با توجه به زمینه فعالیت این شرکت و تولید محصولاتی كه مستقيماً با سلامتي مصرف‏ كننده و محیط زیست مرتبط است، پاک سیمین همیشه در تلاش بوده است تا با استفاده از دانش روز، متخصصین نخبه، تدوین و به ‏کارگیری فرایندهای مستمر تحقیق و توسعه، محصولاتی، دانش‏ بنیان، قدرتمند و با قابلیت محافظت حداکثری از سلامتی کاربر، سطوح مختلف و محیط زیست را تولید نماید.

چشم انداز ما

نقش آفرینی موثر در تولید و صادرات محصولات شوینده بهداشتی و آرایشی متمایز، نوآورانه، فناورانه، سلامت محور و سبز در بستر یک کسب و کار مدرن، تخصص گرا و چابک به نحوی که با ایجاد بالاترین سطح کیفیت، رضایت و اعتماد در سطح بازارهای هدف فراهم گردد. الگوی مدیریت پویای مجموعه ما باعث شده است که گروه صنعتی پاک سیمین، به عنوان یک هولدینگ معتبر با ارایه طیف متنوعی از محصولات و خدمات ارزش‌آفرین، همواره به عنوان برندی قابل اطمینان، جزء انتخاب‏های اصلی مشتریان در بازارهای داخلی و خارجی باشد.

ماموریت ما

مأموریت ما، ایفای نقشی فعال در طراحی، تولید و تجارت محصولات بهداشتی و آرایشی با کیفیت و متمایز در بازارهای داخلی و خارجی است.ما تلاش می‏کنیم تا جریان ارزش پایداری را با به‏ کارگیری مؤثر دانش و فناوری‌های نوین و از طریق  بهره ‏گیری از ظرفیت‏ های کارآمد و سرمایه‏ های انسانی توانمند در حفظ و توسعه مقیاس اقتصادی تولید، برای مشتریان و ذی‏نفعان خود فراهم کنیم.

ارزش های ما

تعهد هر روزه ما، بهبود عملکرد و ارتقای کیفیت تمامی محصولات در تمامی برندهاست.
ما به شکلی پویا، جویای بهترین و نوآورانه‏ ترین راه‏ حل‏های علمی برای بهداشت خانه و سلامت خانواده‌ها هستیم.
حفظ محیط زیست و حفظ حقوق حیوانات تعهد ما نسبت به جهانی است که در آن زندگی می‏کنیم.
ارتقای رضایت منابع انسانی و توسعه فردی وحرفه‌ای آنان از مسئولیت های اصلی ما به شمار می‏رود.

صفحه اصلیدرباره مافرصت های شغلیتماس باما