روش صرفه جویی در خرید شوینده های خانه

چگونه در خرید شوینده‌های خانه صرفه جویی کنیم؟ تا حالا به این مشکل برخورد کرده‌اید که در طول یک ماه مجبور شده‌اید چندبار شوینده برای نظافت منزل و مایع لباسشویی خریداری کنید؟ اگر پاسخ‌تان مثبت است قطعا از گرانی شوینده‌ها نگران‌شده‌اید و آخر ماه پول کم آوردید چون مجبور شده‌اید برای خرید شوینده‌ها چندین بار هزینه کنید. این معضل در دوران کرونا حتی چندین برابر شده بود؛ با توجه به گرانی روز به روز محصولات مختلف این موضوع نگران‌کننده است. اما در این مطلب قصد داریم چند راهکار ساده اما هوشمندانه آموزش بدهیم تا بتوانید هزینه‌تان را کنترل کنید.

1. از مقدار مناسب شوینده استفاده کنید

مهم‌ترین راهکار برای  جواب این سئوال که چگونه در خرید شوینده‌های خانه صرفه‌جویی کنیم؟  مصرف بهینه شوینده‌هاست. بعضی از افراد فکر می‌کنند با مصرف مقدار زیاد شوینده، سطوح مختلف با کیفیت بهتری شسته می‌شوند. در صورتی که این اشتباه است. شما می‌توانید با مصرف یک سوم از شوینده به نتایج عالی برسید. در صورتی که شوینده کیفیت پاک‌کنندگی و تمیزکنندگی قوی داشته باشد قطعا سریع‌تر به این هدف می رسید. پس در انتخاب شوینده مناسب دقت کنید. به این ترتیب نه تنها از شستشو و نظافت سطوح مختلف و لباس‌های تان رضایت دارید بلکه در خرید شوینده سطوح صرفه جویی کردید.

2. شوینده‌های چندمنظوره  را انتخاب کنید

خرید محصولات تک منظوره قطعا برای شما هزینه براست. چون مجبور هستید برای تمیز کردن سطوح مختلف شوینده‌های متعددی را خریداری کنید. با خرید شوینده‌های چندمنظوره نیازی نیست برای تمیز کردن گاز، پنجره از شوینده‌های مختلف استفاده کنید. به این ترتیب می‌توانید در مصرف شوینده‌ها صرفه جویی کنید. یکی از برندهای معتبر شوینده در بازار، سفیدکننده‌های غلیظ دوسی است که کاربرد چندمنظوره دارند و برای نظافت سطوح، کف، آشپزخانه، سرویس بهداشتی، کاشی حمام و دستشویی و گاز کاربردی است.

3. از مایع ظرفشویی بیشتر استفاده کنید
شاید فکر کنید که از مایع ظرفشویی می‌توانید فقط برای شستن ظروف استفاده کنید. اما مایع ظرفشویی مصارف بیشتری دارد. این شوینده برای شستشوی  لکه لباس، فرش و مصارف دیگر به کار می‌رود.

4. دستگاه‌های پخش‌کننده کف صابون خریداری کنید

اگر صابون دستشویی یا مایع ظرفشویی زود به زود تمام می‌شود. یک دستگاه پخش‌کننده اتوماتیک صابون خریداری کنید. دستگاه پخش کننده صابون باعث می‌شود که به مقدار کم و با کیفیت مطلوب از صابون فوم استفاده کنید.

آخرین دیدگاه‌ها

دیدگاهی برای نمایش وجود ندارد.
صفحه اصلیدرباره مافرصت های شغلیتماس باما